Yukarı Çağlar Kitabı Çıktı


       KİTAP KAPAĞINI DAHA DA BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Kitabın Sayfa Sayısı: 562
YUKARI ÇAĞLAR kitabını 04.02.2015 tarihi itibari ile E-KİTAP olarak yayınlamış bulunmaktadır.
Geleneksel baskı kitap olarak henüz şartlar oluşmadığı için gelecek bir tarihe ertelemiş bulunmaktayım. Diğer yandan günümüz teknolojisi elektronik kitaplar yaşamımızda yer almaya başladığından, bende YUKARI ÇAĞLAR kitabını ilk olarak elektronik – E-KİTAP – olarak çıkarmayı uygun gördüm.
Günümüzde internet hızla yayılmakta ve herkes tarafından kullanır hale gelmiştir. Kitaba kolay erişimi sağlamak için E-KİTAP olarak sunma fikrini benimsedim ve yakın bir zamanda da kısıtlı sayıda baskı kitap da yaptırmayı planladım.
Değerli hemşehrilerim daha önce bu sayfam sizden son gelecek bilgi ve belgeleri değerlendirip, uygunluğu nispetinde kitap içine almak niyetini taşımıştım. Ancak bu beklentim boşa çıktı ve bende 1991-1992 yıllarından günümüze kadar yaptığım çalışmalarımı bir tasnif içerisinde kitaplaştırdım ve sizlere sunuyorum.
Kitap içinde kullanılan en az Osmanlıca belgeler sayfa başı 10 liradan tercüme yapılmaktadır. Bunlar ve diğer içerikler ister istemez bir maliyet ortaya çıkarmaktadır. İşte bunun için elektronik kitabımız da sizlere bir maliyetle ulaşacaktır. 562 sayfa hadi demekle ortaya çıkmıyor maalesef. Emek ve göz nuru dökülerek ortaya çıkmıştır ve geçmişi ortaya çıkarmak, gelecek nesillere YUKARI ÇAĞLAR adına bir miras bırakmak için yılların birikimini ortaya çıkarmış bulunmaktayım. Bunun için de bir fiyat ortaya çıkmaktadır. Bu fiyat sizleri de bu kitabı bir başkasına emeksiz- külfetsiz vermemenizi sağlamak üzere belirlenmiştir.
Elektronik YUKARI ÇAĞLAR Kitabını bilgisayarınıza indirdikten sonra lütfen başkalarıyla paylaşmayınız.
Paylaşmayı engellemek size iki ayrı şifre göndereceğim. Bunlardan birincisi kitabı indirme şifresi olacaktır. Birinci şifreyi alabilmeniz için verilecek hesap numarasına 20 TL bağışta bulunmanız gerekiyor. Bağış sözcüğünü özellikle kullanıyorum, zira bu tür gelirleri daha öncede (basılan üç ayrı okul kitabımdan söz ediyorum.) karşılıksız burs olarak öğrencilere ulaştırılmıştır.
Size gelecek ikinci şifre, bilgisayarınıza indirdiğiniz YUKARI ÇAĞLAR kitabını her açtığınızda size soracak ve ikinci şifreyi yazık tamam diyecek ve köyümüzün kitabını okumaya başlayacaksınız. Sizlerden ricam bu e-kitabı bir başkasıyla asla paylaşmayınız. Çünkü kul hakkına girmiş olacaksınız ve eğer şifre almadan bir kişi bu kitaba sahip olması halinde ve tespiti halinde kesinlikle hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır.
Eğer YUKARI ÇAĞLAR e-kitabına sahip olmak istiyorsanız iki-üç sigara paketi fiyatına sahip olabileceksiniz. İndireceğiniz bu kitaba 20 TL’ye sahip olacaksınız.Sizler verilen emeğin korumanızı ve suçlu duruma düşmemenizi beklerim. Kitabın içeriği hakkında ayrıca geniş açıklamam olacak. Şimdi almak değerli okurlarımız yönergeyi uygulayarak kitaba sahip olabilecekler.

KİTABI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ>>>

 

Bu Kitabı Görmek İçin
Free Counters
Kişi Geldi

Bu makaleyi nasıl buldunuz? // Bu pencereye yorumunuzu yazabilirsiniz // Makalenizi göndermek isterseniz buyurun!

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: